Mercedes C 220 dizel

Shitet nga: Mercedes BENZ 09 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjilan
*************************************** SHITET ***************************************

- SHITET VETURA : MERCEDES benz (classic) C220 - 2005 !


..........• Mercedes BENZ (special edition) , permbane keto opcione : 21:7:2014....deri 21 :7 : 2015

• Marka : Mercedes BENZ classic
• Vëllimi i motorit : 2200 cm3
• Dyer : 5
• Marshi : Automatik ( C(classic)/S(sport) )
• Ngjyra : Qumshti ( e bardhë )
• Fuqia : 110 KW / 151 ps *(Kuaj fuqi)
• XENON/ bi-XENON
• AIRBAG / SRS
• Lëkurë e zezë
• SENZORA TE SHIUT
• TEMPOMAT
• ABS
• ASR
• Gomat : 4 + 1 goma me fellge
• AUTO - Klimë (klima-tronik)
• TELE
• CD
• Komanda në timon
• Dritat e mjegullës - funksionale
• Rregullim manual i timonit
• Hapje dhe mbyllje nga distanca
• Sistem i alarmit manual, duke patur mundësine e aktivizimit dhe deaktivizimit !

♦ Vetura eshte e nje serie te vecant e modelit MercedesBENZ C220 classic, gjendet ne gjendje perfekte ne te gjith inventarin, e poashtu edhe ne motor. Vetura ka gjendjen e saj perfekte ne te gjitha aspektet, dhe eshte e servisuar me afate te cakt
MUNXI NRRIMI GOLFF = 6 = ose BANES TRULL ETJ.

JU MIREPRESIM !!!!!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim