Mercedes ML 270 CDI Panaram RKS 11muaj URGJENT!!!!

Shitet nga: mercedes 27 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Gjilan
Mercedes ML 270 CDI Diesel Panaram viti i prodhimit 2000 eshte i regjistruar ne rks ka sigurim 11muaj eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike ka nevoj per pak investim shofershajmja e pare eshte e krist edhe Panaroma nuk i punon vetem sajlla eshte e kputur tjeter ska asnje defekt eshte likur brenda Abs esp tempomat klim centrall xenon fellne extra shihet ne foto
Nuk eshte hipotek dhe mund te perkthehet menjeher te noteri
qmimi i volitshem shume urgjent
mund te kontaktoni edhe ne viber ne kete nr +377 44 480 935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim