Mercedes ML 400 cdi -02

Shitet nga: Leotrim 25 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 450 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Mercedes ML 4.0 dizel i prodhuar mujin e 12 vitit 2001 vetura e sapo doganuar dhe gjindet ne kosov

Xhamat e zi nga fabrika
Gomat te dimrit te reja dhe te mira
Ka tempomat
ABS
ESP
Karrikat me nxemje te parat
airbag etj etjj
Vetura eshte shum e ruajtur
Vetura eshte e doganuar dhe gjindet ne kosov!!

Te interesuarit mund te thirrin ne 044 282 689 ose viber +377 44 282 689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim