Mercedes diesel -86

Shitet nga: xhevat 20 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
shitet mercedesi asht dizel i shlajmrum me koh dhe ka. Defekt shallterin e menjaqit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim