Mundesii ndrrimi me pikap -88

Shitet nga: besim 19 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
esht shum ne gjendje te mir esht benzin dhe plin 1.3 qe 2jav jakum ndrrue maqinen shum ne gjendje te mir ka edhe 5 muj regjistrim jumir presmi nese esht nevoja shtojm edhe pare per ndrrim me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim