NDRROJ SHES MERCEDEZIN E 320 DIZELL CDI. VIT 20..

Shitet nga: sevdail 13 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
NDRROJ SHES MERCEDEZIN E 320 CDI. TURBO DIZELL. REGJISTRIM EDHE 5 MUAJ SHUM VETUR EMIR PUNE IRUJTUN SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT KONFORDIN EMIR BORD KOMPJUTERIK ALARM HARGJIMET SHUM TE VOGLA 100km/7litra 145 KW-197 PS. SHUM ISHPEJT ME KLIM DY ZONALE ALARM FELLNE MOTORR SHUM TE PASTER ASHT NEMER TEMIN ASHT MET DATEN E 5-10-2014 JAKAM BA SERVISIN KU JAKAM NDRRU GJITHA SI VAJIN ASHTU EDHE GJITHA FILTERAT QE IKA KARRIKAT IKA TE LIKURES DHE ME NXEMJE KURSE EPARA NGA SHOFERI ASHT EDHE ME MASAZH. DHE ME RREGULLU KARRIKEN ME AJR SIPAS NEVOJES APO SE SI TE PERSHTATET ERREGULLON. . ASHT NJI VETUR ME NJI SERI TE VEQANT SE SA TE TJERAT QE DUKEN TE NJEJTA ASHT MAR NE SAJAM APO NE SALLON DHE UKAN EPARAPAME PER MENISTRI . SKA SEND QE NUK IPUNON DHE QE NUK ASHT NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE SHUM QET PUNON ME GARANCION PER GJITHA DHE NUK ASHT NE HIPOTEK ME GARANCION. SHOFERSHAJMEN EKA NJI VI TE KRIST NE FUND KU SEN NUK KA PENGES DVD. NUK IKA NDRROJ EDHE ME VETURA TE VOGLA. GOLF 4 . . RENAULT MEGAANE AUDI 4. AUDI 6. , ETJER. TEL.. 045 524 015. SEVDAILI GJILAN.. -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim