NDRROJ SHES RENAULT LAGUNA 2001

Shitet nga: sevdail 04 Maj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
NDRROJ SHES RENAULT LAGUNA 3.0 BENZINS VITI 2001 207 PS. REGJISTRIM AFRO 10 MUAJ SHUM NGJENDJE TE MIR PUNE IRUJTUN SI JASHT ASHTU EDHE NMRENDA KONFORD ME GJITHA ASHT QE IDUHET NJI VETURE MOTORR SHUM TE MIR E TE PASTER PA PIK VAJI NE MOTORR. ME KLIM RADIO ABS, ESP. CENTRALL FELLNE SHUM TE MIRA ISHPEJT IQET NE MOTORR. NUK NIHET. ETJER. NDRROJ ME VETURA RENAULT MEGANE. MERCEDEZ 250 DHE 300. OPEL ASTER. GOLF. OPEL VEKTER. ETJER. . PER VETUR MA TE RE SHTOJ PARE GOLF 4 ETJER TEL. 045 524 015 EDHE NE VIBER MUNDENI ME THIRR 377 45 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim