Ndërrim me veturë me 7 ulëse - Preferoj Renault ..

Shitet nga: Bekim 01 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkohet nderrrim me veture me 7 ulese - Preferohet Renault Scenic.

Vetura eshte ne gjendje shume te mire.

Opcionet:

1. Klimatronik,komandat ne timon,
2. Tempomat,
3. CD player me komande ne timon.
4. Dritaret me hapje elektronike,
5. Fellne origjinale,
6. Senzor shiu dhe te drites,
7. Timoni hidraulik, etj.

Regjistrim deri ne Qershor 2015.

Cmimi sipas marreveshjes.

Preferohet edhe ndrrimi me ndonje veture me 7 ulese(mundesisht Renault Scenic)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim