Nissan Almera

Shitet nga: bini 04 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Almera
shes nissan almera viti prodhimit 2002 shum i ruajtur pa asnje defekt me liber te servisit dhe serviset e kryera , i sa po ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim