Shitet NISSAN TERANO 2 URGJENT

Shitet nga: Hajrush Krasniqi 20 Gsh 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Vetura ka 5 dyer, ngjyra teget, ka te montuar sistemin e plinit ne dizne, ka klime, eshte me reduktore te shpejtesise, dhe ne gjendje te rregullt.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim