Veture

Shitet nga: Adem Hyseni 25 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes veturen ne gjendje te shkelqyeshme . Rexhistrim deri me 03-03-2017.
Vetura posedon edhe dy ndrrus te shpejtesive 4x4 , dy pale goma per dimer-vere ,
Vetura posedon edhe centrall per mbyllje dhe xhamat me rrym.
Vetura ndrrohet edhe me ndonje veture te vogel diesel.
Vetura eshte ne emer tim personal,nuk eshte ne hipotek .
Qmimi i diskutueshem !!!!
Me rrespekt Adem Hyseni
----044-324-037
+37744-274-003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim