OPEL VECTRA -94

Shitet nga: opel 20 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Gjilan
shes opel vektren A benzin dhe plin ka abs klim central 4 goma m&s ne gjendje te regullt !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim