Olldtajmer BMW 745 I Vp.1984 -84

Shitet nga: BMW Olldtajmer 27 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Olldtajmeri BMW 745 i viti i prodhimit 1984
Posedon klie, ka dy pal fellne te aluminit me goma orgjinal BMW
karoserija gjysem e kromizuare
e ruajture perfekt si nga ana e jashtme dhe e brendeshme
nuk ka denim gjat regjistrimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim