Opel Ascona -86

Shitet nga: arben 28 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
shes kerrin askona osht me plin regjistrim ka deri me 25.04 2015 qmimi 280 euro pres blers serioz dhe osht ne gjendje te mir teknike per malir mos thirrni numri per kontakt viber dhe vala. +37744471148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim