Opel Astra 1.6 1999

Shitet nga: Bekim 08 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Opel asra 1.6 benzin ne gjendje shum te mir regjistrim deri me. 14 janar 2016 (1 vit) posedon klim 1 qels mundemi te komtaktoni edhe ne viber gjithashtu dhe ne nr. 044210656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim