Opel Astra benzin -00

Shitet nga: Milaim 09 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes opell astren 1.8 benxin plin nje vit regjistrim esht ne gjendje te rregullt klim abes centrall bejm dhe ndrrime hipotek nuk asht esht ne emrin tim personal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim