Opel Astra diesel

Shitet nga: Astra 30 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
-Opel Astra caravan
-2,0 cm3
-diesel
-klimatronik
-servo
-ndrruesi manual
-i pa doganuar akoma
-gjendje e mirë optike dhe teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim