Opel Corsa 1.3 ~$port~

Shitet nga: Dritoni 01 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
1.3 benizne me shpenzime minimale
Vetura eshte e punuar extra mire ne karaseri dhe ne gjendje shume te mire teknike.
Goma pothuajse te reja M+S dhe ekstra 4 goma shume te mira vere

Vetura eshte ne RKS, por eshte e clajemeruar. Bleresi mund ta regjistroj ate pa asnje shpenzime extra pasi eshte clajmeruar me kohe.

Vetura mund te blehet edhe me regjistrim per nje vit.

Me respekt,
Dritoni
044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim