Opel Corsa benzin -90

Shitet nga: Bektesh 15 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Vetura opel corsa, ngjyra e bardhe, 3 dyresh, viti i prodhimit 1990, vetura eshte ne gjendje super te rregullte dhe shume i ruajtur, lendet djegese te saj jane benzin dhe gaz (plin),
eshte i regjistruar, nuk eshte pjes e ndonje hipoteke, borgji etj.
Perpos shitjes mund te behet edhe nderrim me ndonje makin tjeter.

Qmimi i dskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim