Opel Kadett 1.7 dizel -90 I QLAJMRUAR

Shitet nga: Qamil 11 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet ose Ndrrohet vetura Opel Kadet Caravan 1.7 Diesel motor Gjerman viti i prodhimit 1990 ngjyr e kalter metalike siq shihet edhe ne fotot e paraqitura.
Është ne gjendje teknike shumë te mirë si mbrenda ashtu edhe jasht dhe nuk hargjon aspak vaj me garancion , hargjimet e karburantit i ka shumë ekonomike 5 litra per 100 km!. Të intereuarit per blerje dhe per ndrrim ne te paraqiten ne këtë numer të telefonit 044/304-873 jam i interesuar per kerr ma të madh Mercedes 200 D,250 D,CDI 220 E 220 ,W Pasat Caravan TDI 1.9 Audi Caravan 1.9 TDI WW pikap 1.9 TDI dhe ate te gjitha diesel per kerre (vetura ) matë reja normalisht shtoj te holla dhe ate sipas marveshtjes ne mes te palve . Çmimi i shitjets 500 Euro por i pa diskutushëm pres vetum blers serioz Flm per mirkuptim .
Regjistrimi në RKS i ka skaduar dhe esht qlajmruar me koh denim nuk ka. etj per info. shtesë kontakto ne telefonin e lartëshenuar FLM per mirkuptim dhe te gjithë të kontaktuarit i pershendes pa marrë parasysh a gjejmë mirkuptim ne shit-- blerje apo per ndrrim .QMIMI FIKS IPA DISKUTUESHEM. VREJTJE.Vetures duhet meja ndrru diktonin e kres per arsy se pe humb ujin pe qon ne ule [karter] dhe bateri nuk ka se esht prish .MOS THIRR PER MA LIR FLM Pra vetura esht kjo qe shihet ne foto pa kurfar dyshimi.ky meremetim kushton shum lir dikun njo 50 euro sipas disa mekanikve.Edhe nji risi ne auto esht ndrruar i ter interieri i mbrenshem pra mund ta vertetoni kur ta shihni lajv ky fotografim ka qen i vjeter thirr se ja vlen per qet qmim flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim