Opel Vectra 2.0 -93

Shitet nga: Dritoni 17 Krr 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Komuna: Gjilan
shes opel vectra 2.0 benzin ne gjendje shume te mire llamellen, drug llagerin dhe 2 zgllobat ja kom ndu te reja ,eshte ne fund te 1993 ka regjistrim deri ne fund te muajt maj te 2018(full një vit) eshte ne emer tem eshte i mire per taksi, korruzion nuk ka aspak mundeni me pa edhe ne foto,nuk zhgenjeheni per asgje beje ndrrim . Viber +37745 658 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim