Opel Vectra -91

Shitet nga: Sevgyl Haliti 22 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Gjilan
Shes veturen Opel Vectra viti i prodhimit 1991.Vetura është ne gjendje te rregullt dhe ka sistemin benzin-plin. Vetura ka regjistrim deri ne muajin korrik 2015. Te interesuarit te lajmerohen ne Tel.044-321-016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim