Opel Vectra -93

Shitet nga: Ersen Adiler 13 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes veturen ne gjendje shume te rregullt, e shtrenguar mire
Regjistrim deri me 13.05.2015
Eshte edhe me plin, atestin e ka te kryer
Per me teper info gjendemi ne Doberqan ejani dhe shikone, do te bindeni
Çmimi: 2000 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim