Opel Vectra 2.2 dizel -02

Shitet nga: Liridon 12 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Opel Vectra 2.2 Dizel / Viti 2002 /
per me shum info mundeni me kontaktu ne nr - dhe viber +38649311677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim