Opel Vectra 2.5 v6 sport -99

Shitet nga: besi 15 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Gjilan
shitet opel vectra 2.5 v6 benzin e 500 sport tuning
10 muj rks shum ne gjendje te mir shum e pastert
si jasht ashtu dhe mrena nuk ka nevoj investim
ker per marakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim