Opel Vectra B Rexh. deri ne fundvit URGJENT

Shitet nga: Drilon 27 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Opel Vectra B Automatik viti 2000, SPECIAL EDITION 100,
Motori 2.0 16v ECOTEC 136 HP
Interior FULL EXTRA, Lekur e zeze, extra komod

-Klimatronik
-Pasqyret elektronike me nxemje
-Air bag
-Mbyllje qendrore te dyfishte
-Ulset me nxemje
-Board computer
-ABS
-ESP,Sistem stabilizimi, +opsionin per ngasje dimerore
-Nderruesi i shpejtesise automatik, + opsionin Sport (ne nderrues dhe gaz)
-Traction Control
-Timon levizes multifunksional,(komanda, tempomat, etj)
-Sistem zerimi extra, Radio, CD
-Xhamat elektronik ne 4 dyer
-Dritat XENON, +allogenka
-Fellne Opel 15"


Numri kontaktues 044 231 854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim