Opel Vectra Dizel -89

Shitet nga: opel vektra 08 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR   1 490 EUR

Komuna: Gjilan
Urgjent shitet Opel Vektra ne gjendje shum te mir. I sapo regjistruar, si ne karoseri poashtu ne maqin eshte shum I mir me nje fjale tip top pa asnje cent investim, arsyja se e shes eshte se i kam 2 vektra e njerin voziti vet personalisht shum jan komfor si ne vozitje ashtu dhe per shpenzime por boj edhe ndrrim dy vektra me ndonje vetur tjeter dhe kompenzoj nese e ka vleren me te madhe
Te gjith te interesuarit munden te lajmrohen dhe ta provoni pa kurr far Problemi viber +377 44 667 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim