Opel Zafira -2003

Shitet nga: vetura 01 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Komuna: Gjilan
Shes opel zafira 2.2 dizel ne gjendje shum te mir teknike, vetura eshte per 7 persona eshte e ruajtur dizel 2.2 me rks ka klim dhe posedon air bag ne te gjitha anet ka fellga dhe guma shum te mira bejm edhe ndrrim per me shum inffo na kontaktoni ne nr: 044 177 316 pa sms vetem me thirrje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim