Opel Zafira 1.6 benzin - 2000

Shitet nga: adi 06 Maj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura Opel Zafira 1.6 benzin, viti prodhimit 2000, regjistrim 7 muaj ne gjendje shum te mire per me shum informata lajmrohuni ne kete numer 044-399-480 dhe 043-870-051 pergjigjem edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim