Opel combo 1.7 Diesel -98

Shitet nga: Demush 21 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pikapin ne gjendje perfekte osht hidrolik, me Airbag, ka regjistrim deri ne mujin e 9 gomat e reja doket dhe ne foto pres blers serioz ndrrim i munshum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim