Opel kadett -86

Shitet nga: shaban 29 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Opel Kadet dizel viti i prodhimit 1986 regjistrim deri me 02 07 2015 asht i rujten dhe punon shum mir siq shifet edhe ne foto baj edhe ndrrim per ma shum info ne tel 044 730 158 qmimi 750 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim