Opel monterey - 92 benzin-plin

Shitet nga: zahir 07 Gsh 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
3.2 benzin-plin

ne gjendje te rregullt dhe shum ruajtur

regjistrim deri 27.05.2016

Ka edhe pjes rezerv.

Mundesi ndrrimi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim