-OPEL ASTRA 1 vit rexhistrim

Shitet nga: Mehmet 18 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 045 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.6 benzin ka rexhistrim 1 vjet posedon klim abs airbag centrall fellne gjama elektronik goma te rejat te dimrit vetura osht TIP-TOP shum shum e ruajtur dhe ska nevoj per investim vetura sosht ne HIPOTEK per ma shum kontakt 044302556 apo 049302556 apo edhe ne VIBER +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim