Opel Astra -04

Shitet nga: Ekrem Jakupi 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra ne gjendje shume te mire. E importuar nga Zvicra tri jave me pare e doganuar dhe e regjistruar. Gjashte shpejtesi, goma te reja hankook.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim