Opel Astra 1.4 benz.7muaj Rks shumë i ruajtur.92..

Shitet nga: Arbnor 03 Mar 03:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1.4 benzin karavan me 7 muaj Rks(regjistrim)dhe shumë e ruajtur brenda - jashtë.
Motorr të tipit të ri 99-sh Eco-Tek.
E kaltërt metalike 5 dyer
Hidraulik,Abs,Central,Muzikē me Cd dhe mp3,
Shumë ekonomik dhe familjarë dhe nuk ka nevojē për investim...për informata më të hollësishme në nr:044631031 si dhe në Viber:+37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim