Opel Astra 1.6 1 vit rexh

Shitet nga: Mehmet 01 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 050 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astren 1.6 benzin 1 vit rexhistim posedon klim abs airbag centrall fellne muzik te mir goma te reja te dimrit vetura osht shum e rujtur dhe ne gjendje shum te mir dhe ka te kryera gjitha serviset vetura nuk osht HIPOTEK per ma shum kontakt ne numer ose Viber .....,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim