Opel Astra 1.6 benzin 1 vit rexhisrim

Shitet nga: DRILON 04 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1.6 benzin ka 1 vit rexhistrim posedon klim abs airbag fellne muzik centrall goma te reja te dimrit vetura osht shum e ruajtur dhe ska nevoj per investim per ma shum kontakt :044 302 556 ose 049 302 556 apo edhe ne Viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim