Opel Astra 1.7 cdti Innovation 92kw 125kf -08

Shitet nga: Agim 28 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte ne gjendje shum te mire.
Posedon:Navigacion, Klimatronik, ABS, ESP, Traktionkontroll, Airbag 8 X, Timoni lekure-multifunksionnal, Dritat ksenon dhe automatike, Goma te dimrit te reja....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim