Opel Astra 1.7 dizel japan

Shitet nga: Fatlum 05 Jan 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.7 diezel 20000km Viti 2003
Posedon fellne 16coll. Ka dhe gumat e dimrit me bandash tjer.
Klim abs
Airbag
DVD
Muzik
Xenon
Ne gjendje shum te mir
Rexhistrim deri ne gusht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim