Opel Astra 1.8 Benxin U Shit 3000 Euro u Shit

Shitet nga: elton gjilani 12 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Astra Regjistrim 1 vit Plot
Klima Ac
4 Gjamat me Rryme
Radio Komnda Ne Valand
Karrikat me Likur + Me Nxemje
Uje per Pastrimin e Farav
Bord Komjoter Tempomat Tc e Mirmabjur me te gjitha serviset e Kryera e Ardhun Nga CH E Paqt sI Mrena Ashtu e Dhe Jashta Vetura Plinin Ja Kum Vendos Tash Te Rij Dizne Vlen te Ceket Hargjime me Pak se Nje Dizell me Garancion Per Me shume Gjendemi Ner Fshatin Malishev Te Gjilani +37744313330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim