Opel Astra 1 vit regjistrim -99

Shitet nga: Mehmet 21 Gsh 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 050 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.6 benzin
Posedon:KLIM
AIRBAG
ABS
centrall
fellne
muzik te mir
ka 1 vjet rexhsitrim
ka te kryera gjitha serviset e nevojshme dhe ska nevoj per asnje investim.
ka goma te reja te dimrit etj
Per ma shum kontakt:044-302-556 ose 049-302556
apo edhe ne viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim