Opel Astra H 1.7 Diesel -07

Shitet nga: vali 27 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte shum e ruajtur , e doganuar ne Kosov para 1 viti , dhe viti i prodhimit eshte 2007.
4 dyer . Goma te dimrit , klim e tj.. per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin tim personal
044892658
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim