Opel Astra J 1.6 Viti- 2010

Shitet nga: Astra 01 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra J e vitit 2010 Ngjyre hiri e mbyllt me targa te CH's
Vetura momentalisht gjendet ne CH dhe ne muajin Nentor vjen ne Kosove
Karakteristikat:
Motori 1.6 Manual
Klimatronik dy zonale
Radio Cd Aux Telefon
Airbags
Timon Servo me komanda
Tempomat, drita automatike me senzor
fshirse xhami automatike me senzor
liber servisi qe nga 00km

Vlen te ceket se vetura ende nuk ka ardhur ne kosove deri nga muaji nentor
per me shume info kontakto 045-291-391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim