Opel Astra klim centrall 1 vjet rexhistrim

Shitet nga: Mehmet 10 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 049 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1.6 benzin 1 vjet rexhistrim posedon klim abs airbag centrall fellne muzik goma te reja te dimrit vetura osht shum e rujtur dhe ne gjendje te mir teknike ska nevoj per investim per ma shum kontakt ne numer apo viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim