Shes opel astra 10 muj rexhistrim

Shitet nga: Drilon 05 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 1.6 benzin -99 10 muaj rexhistrim goma te reja te dimrit abs centrall fellne muzik etj ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i ruajtur per ma shum nr 044302556 apo viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim