Shitet Opel Astra 1 vit rexhistrim

Shitet nga: Driloni 11 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.6 benzin me rexhistrim 1 vjet posedon klim abs airbag fellne muzik xhama elektronik goma te reja te dimrit vetura osht TIP-TOP shum e ruajtur dhe ska nevoj per investim nuk osht hipotek osht vetur familjaree per ma shum mund te kontaktoni ne nr .044-302-556 ose 049-302-556 apo edhe viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim