Vetura ne shitje

Shitet nga: Latif 26 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra
Eshte ne gjendje krejtesisht te rregullt , dhe ka regjistrim edhe per nje vit .
Per me shum informata na kontaktoni .
Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim