U shit flm merrjep1.7Dizell Japan Rks 10 muaj98

Shitet nga: Adonis 15 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet Pik-api 1.7 dizell me motorr japan
shumë ekonomik 4-5 litra në 100 km.
Si në motorr poashtu edhe në karroseri në gjendje të shkëlqyeshme.
Posedon:4 goma të reja(para1jave të vendosura).
Muzikë me Cd dhe autoparlantë shumē të bukur poashtu drita lled brenda rimorkios.
Baterin e re me garancion 2 vjet.
Dhezë edhe në - 20 e më tepër me garancion.
Për info.më të hollësishme në nr.044631031ose Viber:+37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim