Opel Corsa 1.0 -00

Shitet nga: Laorat 17 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corse 1.0 12v viti prodhimit 2000. Regjistrim deri mujin e 8 -2016.Vetura osht ngjendje te rregullt teknike. Serviser sa ja kom kry. Gomat e dimrit baterin dhe gurnet sa ja kom ndrru me fjal tjera osht ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim