Opel Corsa 1.2 Benzin -03

Shitet nga: Person privat 08 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa 1.2
Comfort
Viti i Prodhimit 26.8.2003
Ngyra e Hirit Metalik
Posedon tre qelsa
Fellge dhe goma të reja
Pesë dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim